Юрій Черкашин

Юрий Черкашин - преподаватель гитары

Юрій Черкашин

Викладач гітари, автор пісень і виконавець

Черкашин Юрій Дмитрович – автор пісень і виконавець, народився 3 квітня 1961 року в Харкові; З 1986 по 1987рр. працював в Тюменській філармонії в групі “Темп”, в групі “Візит”, написав пісні до сатиричного поданням “Все, як у людей”.

З 1987 по 1989рр. працював в Тамбовської філармонії з групою “Кур’єр” і з естрадно-цирковий групою; учасник телепередач “До 16 і старше”, Нові імена “та ін; учасник радіопередач” Для тих, хто в дорозі “,” Доброго ранку “і ін.

З 1990 по 1995рр. Юрій Черкашин працював в Харківській філармонії, де організував групу “Вокзал”, з якою став лауреатом конкурсу “Пісенний вернісаж – 91” в розділі “Нові імена” (м.Київ 1991р.); з групою “Купальські чари” об’їздив, практично, підлогу Радянського Союзу; кілька років жив за кордоном; випустив там свою першу поетичну збірку “У мого вікна”; після повернення, захопився авторської (бардівської) піснею; Харківським видавництвом “Прапор” в 2003р. був випущений збірник віршів під назвою “На тому і цьому березі”.

У 2005 р. Юрій Черкашин став лауреатом Харківського фестивалю авторської пісні “Час Візбора”, а також, фестивалю “Есхар”; Юрій Черкашин став постійним членом Харківського клубу пісенної поезії ім. Юрія Візбора; в цей же час був надрукований поетична збірка “Острова у Всесвіті”; відзнято відеокліп на пісню “Осінь”; в 2010 р був випущений новий збірник авторських пісень “Ось я приїхав …”.