Дошкільний факультет

Комплексна підготовка до школи

Досвідчені викладачі сформують у Вашої дитини вміння й навички, які забезпечать їй легку адаптацію до школи. Після занять з нами дитина буде почуватися в школі комфортно, їй не буде важко виконувати шкільні завдання, спілкуватися зі вчителями та однокласниками.

математика для малюків

Під час захоплюючої діяльності дитина опанує поняття цифри, числа, кількості, навчиться добре рахувати, виконувати прості арифметичні дії, розв’язувати прості задачі. У малюка будуть сформовані початкові геометричні уявлення, суттєво розвинеться просторова уява, навички конструювання, поліпшиться координація рухів. Дитина не буде лякатися помилок, оскільки навчиться знаходити, аналізувати та виправляти їх. А головне – малюк почне сприймати красу та чарівність математики. Заняття проходять здебільшого в ігровій формі.

ЧИТАННЯ ТА НАВИЧКИ ПИСЬМА

Під час різноманітної діяльності з досвідченим педагогом дитина непомітно для себе вивчить алфавіт, навчиться читати слова, речення та розуміти зміст прочитаного. Працюючи з цікавими прописами, розробленими з урахуванням останніх досягнень вікової нейропсихології, малюк добре підготує руку до письма та креслення.

РОЗВИТОК ЛОГІЧНОГО МИСЛЕННЯ

Під час усіх занять особливу увагу педагоги приділяють розвитку логічного мислення малюка. Це уміння аналізувати інформацію, робити висновки, порівнювати, узагальнювати, відрізняти істину від хиби, прогнозувати події та результати.

РОЗВИТОК ПАМ'ЯТІ, УВАГИ

Добре розвинені пам’ять та увага є запорукою успішного навчання дитини, тому у програму усіх занять включено багато вправ на концентрацію уваги, запам’ятовування, на уміння почути та зрозуміти педагога та інших дітей. Малюки вирішують завдання, в процесі яких треба запам’ятати та виконати цілу послідовність окремих кроків.

РОЗВИТОК ТВОРЧОЇ УЯВИ

До комплексної підготовки до школи входить також творча діяльність. Це відбувається на заняттях, де малюки вчаться малювати, ліпити, робити доробки з паперу та інших матеріалів.

реєструйся на вступне заняття