Олена Котелевська

Елена Котелевская - преподаватель фортепиано

Олена Василівна Котелевська

Викладач фортепіано

Олена Василівна Котелевська – викладач по класу фортепіано. Почала своє знайомство з музикою в легендарній дитячій музичній школі № 1 ім. Л. Бетховена – найстарішій музичній школі нашого міста. Потім були роки навчання в Харківському музичному училищі ім.Б.Н.Лятошінского і в Харківському національному університеті мистецтв ім. І.П. Котляревського.

Ще в студентські роки я почала роботу в своїй рідній музичній школі в якості викладача по класу фортепіано і концертмейстера, де і працюю донині ось уже 25 років.

У кожному зі своїх учнів я бачу насамперед унікальну і неповторну особистість з дивовижними можливостями, які мені цікаво розкривати в процесі навчання музиці. У своїй роботі я використовую сучасні та перевірені часом методики, враховуючи інтереси і здібності учня, підбираючи репертуар таким чином, щоб кожна дитина змогла реалізувати свій потенціал і відчути себе справжнім музикантом. Ми вчимося чути і розуміти музику, знаходити в ній щось своє.

Мої учні – постійні учасники концертних і конкурсних заходів. Серед них є лауреати Всеукраїнських та Обласних конкурсів і фестивалів. Як концертмейстер, я часто супроводжую виступи солістів на різних конкурсах і маю ряд відмінностей за концертмейстерську майстерність.